Absolventka IKSŽ zve na křest své nové knížky

Absolventka IKSŽ Tereza Boehmová křtí knihu pro děti

Absolventka IKSŽ zve na křest své nové knížky

Napsat knížku byl vždycky můj sen. A žurnalistika takový spojovací most k tomu," říká Tereza Boehmová, absolventka žurnalistiky a masové komunikace na IKSŽ FSV UK, která právě vydává svou druhou knížku pro děti s názvem Zuzanka a Goldýš.

Hlavní postavou knihy je holčička Zuzanka a plyšový pes Goldýš, který v noci ožívá a bere Zuzanku do pohádkových zemí, kde zažívají různá dobrodružství. Zároveň se v průběhu příběhu snaží usmířit Zuzky hádavé rodiče. Každá pohádka končí zábavnými úkoly pro děti nebo jednoduchou hrou.

Autorka srdečně zve na křest knihy, který se uskuteční 18. října 2018 v 17.00 v paláci Neoluxor (Václavské nám. 41). Kmotřičkami a kmotry knihy budou spisovatelka Marta Kučíková, redaktorka a moderátorka ČT Bára Kroužková, hudební skladatel a interpret Franta Soukup a hudební skladatel Ondřej Soukup.

Tereza Boehmová vydává knížku pro děti