Intenzivní přípravné jazykové kurzy

Centrum jazykové přípravy připravilo týdenní intenzivní přípravné kurzy francouzštiny, italštiny a němčiny, v nichž si můžete před začátkem akademického roku zopakovat a upevnit základy daného jazyka, a lépe se tak připravit na vstupní test do kurzů obecné francouzštiny (JLB035), obecné italštiny (JLB037) a obecné němčiny (JLB033). Úspěšné absolvování vstupního testu je podmínkou k zápisu do těchto předmětů.

Všechny tři kurzy se budou konat před zahájením akademického roku od 17. do 21. září 2018 v Jinonicích (francouzština a němčina) a v Hollaru (italština).

Kurzy hradí CJP, pro studenty jsou zdarma. Počet míst je omezen (min. 8, max. 25 studentů na kurz).

aktuálně 5. 9. ! Intenzivní kurz francouzštiny je již zcela naplněn. Další zájemci se mohou hlásit jen jako náhradníci.

aktuálně 5. 9. ! Intenzivní kurz němčiny je již zcela naplněn i s náhradníky.

V případě zájmu se můžete přihlásit na adrese milena.dundrova@fsv.cuni.cz (francouzština), pavla.privoznikova@fsv.cuni.cz (italština) a dagmar.krenkova@fsv.cuni.cz (němčina).

Prostudujte si prosím pečlivě informace k zvolenému kurzu:

Francouzština

Italština