Nabídka služeb OVV FSV UK

Nabídka služeb OVVK FSV UK

Fakulta sociálních věd nabízí institutům a ostatním součástem standardní služby v oblasti public relations. Neváhejte se na nás nicméně obrátit s jakoukoliv problematikou tykající se propagace, inzerce a PR i mimo tento základní výčet.

Oddělení vnitřní a vnější komunikace

Vedoucí:

Mgr. Linda Sequensová

propagace českých studijních programů

náborové aktivity, podpora studentských akcí

propagace FSV UK

linda.sequensova@fsv.cuni.cz

Pracovníci:

Mgr. Kristýna Pružinová

mluvčí FSV UK

komunikace s médii, monitoring médií

778 743 979 kristyna.pruzinova@fsv.cuni.cz
Mgr. Monika Markéta Šmídová

propagace cizojazyčných studijních programů

správa webu a aktualit v češtině a angličtině

správa sociálních sítí v angličtině

fakultní newsletter v angličtině

222 112 286 marketa.smidova@fsv.cuni.cz
Mgr. et Mgr. Nikola Havlová

vnitřní komunikace

zaměstnanecký věstník, LinkedIn

222 112 179 nikola.havlova@fsv.cuni.cz
PhDr. Sylvie Fišerová nabídky pro studenty, kariérní poradenství 770 130 537 sylvie.fiserova@fsv.cuni.cz
Bc. Dominika Kovačovičová propagační předměty a prodejní kolekce FSV UK 222 112 285

dominika.kovacovicova@fsv.cuni.cz

merch@fsv.cuni.cz

Mgr. Tereza Hořtová

správa českých sociálních sítí

fakultní newsletter v češtině

222 112 285 tereza.hortova@fsv.cuni.cz

Nabídka služeb OVVK FSV UK

Interní a externí komunikace

• přidání informace do aktualit webu, do newsletteru a na sociální sítě - dle povahy informace
  • rozšíření dodané tiskové zprávy – fakultní web a medialist
  • výpomoc se zajištěním inzerce institutů – inzerci jsi hradí jednotlivé součásti
  • propagace, příprava a zadání inzerce cizojazyčných programů v ČR a zahraničí
  • reprezentace fakulty / institutů na vzdělávacích veletrzích v ČR a zahraničí
  • letáčky a dárkové propagační předměty pro dny otevřených dveří a vlastní prezentaci institutů (dle aktuální nabídky)

Zprostředkování služeb

• zajištění fotografa pro dokumentaci fakultního dění - zprostředkujeme, službu hradí instituty
  • grafické a tiskové služby (mimo těch, které zajišťujeme pro všechny: zprostředkujeme kontakt, hradí institut)

Propagační předměty

• nabídka se mění dle aktuálních zásob - propisky, bloky, desky, tašky, lepící záložky, placky, zápisníky, samolepky a případné další drobné propagační materiály a předměty FSV v běžném množství poskytujeme zdarma (do 50 ks)
  • propagační předměty vyšší hodnoty – hrnky, kravaty, motýlky, brože, šátky apod. hradí součásti
  • zajištění propagačních předmětů UK - hradí instituty
  • prodej merche FSV UK (oblečení, hrnek, papírenské potřeby Papelote a další)

Rollup bannery

V české a anglické verzi jsou k dispozici v budově Hollar. Pro zapůjčení kontaktujte prosím OVVK (klara.hylakova@fsv.cuni.cz).

červené logo, CZ

bílé logo, CZ

Jsme #FSVUK

červené logo, EN

bílé logo, CZ

bilé logo, EN

bílé logo, EN

We are #FSVUK

Na fakultě jsou k dispozici k zapůjčení také:

• flipchart – kontaktujte asistentku děkana
  • minicaster – umožňující online přenos videí - kontaktujte RTL

Nabídka služeb Rozhlasové a televizní laboratoře

Monitoring médií

Pravidelný monitoring hesel "FSV UK" a "Fakulta sociálních věd" zveřejňujeme zde. Chcete-li vlastní monitoring pro součást FSV UK, přístup do Newton je možný přes stránky knihovny a přihlášení přes CAS.