Webináře Microsoft o umělé inteligenci

AI

Webináře Microsoft o umělé inteligenci

Microsoft pořádá dva webináře o umělé inteligenci:

První webinář se bude konat 23.4.2024 14:00 – 15:00 a bude zaměřený na základy umělé inteligence, zodpovědnou umělou inteligenci, závazky společnosti Microsoft a přehled nástrojů umělé inteligence v aplikacích běžně dostupných zaměstnancům a studentům vysokých škol (diktování, překlady, přepisy, OCR, titulky, AI pro výuku v Teams apod.).

Odkaz pro připojení k prvnímu webináři: Připojte se zde

Druhý webinář se bude konat 25.4.2024 14:00 – 15:00 a seznámí vás s generativní umělou inteligencí a AI pomocníky nazývanými Copilot. Představíme vám tedy i Copilot pro Microsoft 365, což je generativní umělá inteligence integrovaná do aplikací Office a služeb Microsoft 365, která pomáhá uživatelům s řadou činností, jež by jim jinak zabraly mnohem více času, nebo na které zrovna nejsou odborníci.

Odkaz pro připojení k druhému webináři: Připojte se zde