Zaměstnanecká výzva Květen v pohybu

Květen v pohybu

Zaměstnanecká výzva Květen v pohybu

Pracovní skupina pro well-being a Pracovní skupina pro udržitelnost pro všechny zaměstnance FSV UK připravily výzvu Květen v pohybu. Obujte pohodlné boty, vytáhněte kola a soutěžte se svými kolegy o nejvíc nachozených, naběhaných a naježděných kilometrů.

Do výzvy v rámci fakultní akce Květen v pohybu se mohou zapojit jednotlivci nebo týmy z řad zaměstnanců fakulty. Soutěžit můžete od 1. 5. do 31. 5. 2024 až ve třech kategoriích – chůze, běh a cyklistika. Pravidla výzvy a registrační tabulku naleznete ve svém e-mailu. Vyhlášení vítězů a předání cen proběhne na červnovém večírku pro zaměstnance FSV UK 6. 6. 2024.

Na vítěze čekají ceny a věčná sláva, to ale není jediný důvod, proč byste se do výzvy měli zapojit. Vyměnit auto nebo MHD za fyzickou aktivitu, nejen při cestě do práce a z práce, má spoustu benefitů pro vás i pro životní prostředí. Více se dočtete v článku na fakultním blogu.