Kariérní listopad: akce 23. 11. v Jinonicích a Opletalově

kariérní listopad

Kariérní listopad: akce 23. 11. v Jinonicích a Opletalově

V rámci kariérního listopadu se 23. listopadu koná hned několik akcí v Areálu Jinonice a v budově Opletalova:

• 23. 11. 2023, místnost C423, Areál Jinonice

9:30 Petr Witz: příležitosti pro studenty v rámci iniciativy Legitilab
10:15 Lukáš Kalenský, Ministerstvo vnitra: Státní služba: fakta a mýty
registrace
událost na Facebooku
Akci organizačně zajištuje ISS, srdečně jsou zváni studenti a absolventi všech součástí FSV UK

• 23. 11. 2023, 17:00, místnost 314, budova Opletalova

Kam po IES – udržitelnost, ekologie a ESG
Zajímá Vás jaké jsou kariérní cesty našich absolventů? Jak se jim daří na jejich pozicích? A co vlastně doopravdy dělají? Pokud chcete zjistit, co přesně může dělat ekonom, který se zabývá ekologií, analytik, který řeší udržitelnost, nebo co znamená "sprosté slovo" ESG, přijďte se podívat na panelovou debatu absolventů.
Akci organizačně zajištuje IES, srdečně jsou zváni studenti a absolventi všech součástí FSV UK

• 23. 11. 2023, 18:00, místnost C122, Areál Jinonice

Z IPS až do 1. ligy PR
Tématem večera s absolventy bude práce v oblasti PR. Můžete se těšit na bývalé studenty IPS, kteří teď pracují v nejvyšších patrech PR. Hosty budou Pavel Vlček (PR Klub), Aneta Kapuciánová (Seznam) a Kamil Chalupa (Zásilkovna).
událost na Facebooku
Akci organizačně zajištuje IPS, srdečně jsou zváni studenti a absolventi všech součástí FSV UK