Online školení Využití MS Teams pro výuku v rámci FSV UK

ms teams

Online školení Využití MS Teams pro výuku v rámci FSV UK

Zveme všechny akademické pracovníky a PhD studenty na online školení Využití MS Teams pro výuku v rámci FSV UK, které organizuje Institut politologických studií a které se koná 25. září 2023 od 10:00.

Na školení se zaměříme na specifika využití MS Teams v rámci výuky a spolupráce na FSV UK: rozdíly mezi fakultním a univerzitním tenantem, odlišnosti od služeb Google Meet a Zoom. Budeme se věnovat základům práce z pohledu vyučujícího: přehled služeb Microsoft 365, přihlášení, seznámení s prostředím. V rámci práce s týmy si ukážeme zakládání týmů, jejich strukturu, využití pro sdílení materiálů a možnosti zápisu do týmu. Vyzkoušíme si vytvoření a základní možnosti schůzky pro využití na online-výuku.

Přihlašujte se zde.

Na portálu UK Vzdělávání najdete další školení MS Teams pro začátečníky i pokročilé.