4EU+ hledá studentské ambasadory

Víte, co je Aliance 4EU+ a ideálně už máte zkušenost s některým aliančním projektem, kurzem či jinou aktivitou? Pokud vás zajímá mezikulturní spolupráce a komunikace, ovládáte angličtinu a chcete se stát součástí jedinečné studentské komunity, je tato příležitost přímo pro vás.

4EU+ hledá dva ambasadory z každé z osmi členských univerzit, kteří jim pomohou zvyšovat povědomí o Alianci, její vizi a konkrétních aktivitách, do kterých se studenti mohou zapojit. Tato role pro vás bude znamenat nejen příležitost podílet se na formování studentské komunity a jejího hlasu v Alianci, ale také vám přinese řadu možností k osobnímu a profesionálnímu růstu. Získáte nové mezinárodní kontakty, přístup k na míru ušitým workshopům a možnost účastnit se zahraničních akcí. Zároveň bude na vás se rozhodnout o směru a charakteru projektů a aktivit, které budete v rámci svého ambasadorského působení realizovat. V každém případě vás tato zkušenost vybaví dovednostmi, které budou k nezaplacení ve vaší akademické i profesní kariéře.

Termín podání přihlášky je 22. října 2023.

Více informací a pokyny, jak se přihlásit najdete na webu 4EU+ zde.