Speciál podcastu De Facto: Vše, co jste chtěli vědět o Areálu Jinonice

Byl Areál Jinonice postaven bez stavebního povolení? Bude v areálu menza a proč tam není už nyní? Co vlastně najdeme v nové budově? A kdo se bude časem ještě do Jinonic stěhovat?

Hostem podcastu De Facto byli David Emler, proděkan pro rozvoj, a Tomáš Gec, projektový manažer Areálu Jinonice.

„Areál je ve funkční poloze hotový, jsou tam hotové kanceláře, seminární přednáškové místnosti. Ale zbývá dodělat celá řada věcí. Umělecká výzdoba je součástí plánů, které se budou dokončovat dohromady s budovou, bude tam nový orientační systém, který pomůže s orientací v poměrně strukturovaném areálu, budou tam postupně instalovány nástěnky pro instituty i pro studenty. Všechny tyto věci budeme během tohoto léta postupně doplňovat, takže v novém zimním semestru 2023/24 už uvidíme celou řadu změn, které tam nyní ještě vidět nebyly,“ říká David Emler.

Poslechnout si na SpotifyApple Podcasts, nebo Google Podcasts

Poslechnout si celý rozhovor na webu

De Facto je podcast Fakulty sociálních věd Univerzity Karlovy o skutečném světě vědců a absolventů společenskovědních oborů. Vyučující, vědci a absolventi poutavě mluví o svém každodenním životě, práci a zkušenostech.

Fotografie: Hynek Glos