Zrušení výuky a omezený provoz dne 22. 12. 2023

černý obdélník

Zrušení výuky a omezený provoz dne 22. 12. 2023

Vzhledem k tragickým událostem na Filozofické fakultě UK se v pátek 22. 12. 2023 ruší veškerá výuka na FSV UK a omezuje se provoz fakulty. Všem studujícím a zaměstnancům FSV UK proto doporučujeme, aby 22. prosince fakultní budovy nenavštěvovali. Ve výjimečných případech využijte pro vstup do budovy Hollar a Areálu Jinonice studentské a zaměstnanecké průkazy.

Pokud se Vás události přímo dotýkají nebo máte jakékoliv obavy, nabízí fakulta psychologickou pomoc. Informace naleznete zde. Byl také zřízen nový chat psychologické podpory Univerzity Karlovy pro studenty i zaměstnance, kam je možné se obracet v případě potřeby v reakci na tyto tragické události. Chat funguje i jako telefonní linka. Na odborníky se můžete obracet zde. Další kontakty na krizovou a psychologickou podporu mimo UK naleznete zde.

Naše myšlenky jsou v tento smutný okamžik s kolegy a studenty z Filozofické fakulty.